2014-08-02

POCZYTANKI MAŁEGO DOMU KULTURY mniejsze

Poczytanki Małego Domu Kultury to warsztaty dla dzieci podczas których poczytamy, porozmawiamy, pomyślimy i potworzymy, a wszystko będzie się działo wokół książek. Zaprosiliśmy do współpracy wydawnictwa dziecięce: Zakamarki, Hokus Pokus i EneDueRabe – to książki wydane przez te wydawnictwa będą nas inspirowały.

Zapraszamy gorąco!

Warsztaty wokół książki Ulfa Nilssona pt. „Kret sam na scenie” z ilustracjami Evy Eriksson.

dla dzieci w wieku 4 – 6 lat

MIEJSCE: siedziba Fundacji Mały Dom Kultury, ul. Zamkowa 3/4, Poznań

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Organizator: Fundacja Mały Dom Kultury
Partnerzy: EneDueRabe, Hokus Pokus, Zakamarki
Patroni Medialni: Qlturka, Czas Dzieci, IKS, Kultura Poznań, Miasto Dzieci, BabyOnline, Radio Afera, Dzieci Poznań, Mini – Kultura

2014-08-03

POCZYTANKI MAŁEGO DOMU KULTURY większe

Zapraszamy gorąco!

Warsztaty wokół książki Andriego Snæra Magnasona pt. „Historia błękitnej planety”
z ilustracjami Aslaug Jonsdottir.

dla dzieci w wieku 7 – 10 lat

MIEJSCE: siedziba Fundacji Mały Dom Kultury, ul. Zamkowa 3/4, Poznań

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Organizator: Fundacja Mały Dom Kultury
Partnerzy: EneDueRabe, Hokus Pokus, Zakamarki

2014-08-03

ZAKAMARKI MAŁEGO DOMU KULTURY

warsztaty dla dzieci i rodziców
(warsztaty trwają około 60-90 minut)

Zakamarki Małego Domu Kultury to spotkanie z książką, które może się skończyć w zupełnie innym czasie i przestrzeni. Chcemy, żeby książka inspirowała do odkrywania, tworzenia, eksperymentowania. Zdarzyć może się wszystko.

W sierpniu zapraszamy na…

… warsztaty wokół książki „Pomelo się zastanawia”. Autorką książki jest Ramona Bădescu, autorem ilustracji Benjamin Chaud. Czy małe słonie mogą zadawać wielkie pytania? Ależ oczywiście! Pomelo zastanawia się, o czym myślą mrówki, czy nadal byłby sobą, gdyby był zielony, co by było, gdyby ogród nie istniał, a przede wszystkim... czy ktoś kiedyś zadawał sobie podobne pytania. Jeśli macie ochotę na kolejne spotkanie z zabawnym i ciekawym słoniem. Zapraszamy na warsztaty.

Warsztaty dla dzieci w wieku 4 - 8 lat.

Liczba miejsc ograniczona
Rezerwacja pod nr tel. 696-310-592696-310-592 lub mailowo: julia@fundacjamdk.pl

Projekt ten realizowany jest przy wsparciu Miasta Poznania.

Organizator: Fundacja Mały Dom Kultury.
Partner: Wydawnictwo Zakamarki.
Patroni Medialni: Miasto Dzieci, Czas Dzieci, IKS, "dzieciPOZNAN.pl - dziecięca strona Poznania", Kultura Poznań, Ryms, Qlturka, Radio Afera, BabyOnline, Mini-Kultura.