Projekty

Fundacja Mały Dom Kultury, mając na uwadze szerzenie szeroko pojętej kultury i sztuki, organizuje szereg projektów poczynając od cyklu koncertów muzyki improwizowanej (Nowy Wiek Awangardy), przez cykl projekcji światowej sławy dzieł operowych (Opera Omnia) po warsztaty dla dzieci (Zakamarki Małego Domu Kultury). Przez ogromną różnorodność naszych projektów mamy nadzieję trafić z ofertą kulturalną do możliwie szerokiego i różnorodnego grona odbiorców. Nasze dotychczasowe doświadczenia z projektami artystyczno-kulturalnymi umożliwiają nam zapewnienie rozrywki na najwyższym poziomie, a także przemycenie przy okazji projektów nieco szerszej informacji o muzyce improwizowanej, klasycznej czy też zachęcenie dzieci do sięgania po książkę. W przyszłości mamy nadzieję rozszerzyć naszą ofertę kulturalną tworząc wydawnictwo muzyki niepowtarzalnej, improwizowanej i granej tylko u nas.

FUNDACJA WSPÓŁPRACUJE Z ORGANIZACJĄ SIEPOMAGA.PL

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom