ZAKAMARKI MAŁEGO DOMU KULTURY

warsztaty dla dzieci i rodziców

Zakamarki Małego Domu Kultury to cykl warsztatów, które odbywają się raz w miesiącu (w niedzielę). Każde spotkanie rozpoczyna czytanie książki - chcemy, żeby książka inspirowała do odkrywania, tworzenia i eksperymentowania. Druga część spotkania to działanie artystyczne, które związane jest z przeczytaną książką.

Do zabawy zapraszamy nie tylko dzieci, ale także rodziców. Warsztaty są czasem na wspólne, rodzinne tworzenie - dzieci czują się bezpieczniej w obecności swoich rodziców, mają też okazję uczyć się od nich poprzez działanie, a rodzice mają okazję na chwilę wrócić do dzieciństwa.

Zakamarki Małego Domu Kultury to połączenie działań Fundacji Mały Dom Kultury i Wydawnictwa Zakamarki.

Projekt realizowany przy wsparciu Miasta Poznania

Organizator: Fundacja Mały Dom Kultury
Partner projektu: Wydawnictwo Zakamarki.
Patroni Medialni: Miasto Dzieci, Czas Dzieci, IKS, Dzieci Poznań, Kultura Poznań, Ryms,
Qlturka, Radio Afera, BabyOnline