2012-12-09

ZAKAMARKI MAŁEGO DOMU KULTURY – WARSZTATY DLA DZIECI I RODZICÓW

Każde spotkanie rozpoczyna czytanie książki  z  Wydawnictwa Zakamarki - chcemy, żeby książka inspirowała do odkrywania, tworzenia i eksperymentowania. Druga część spotkania to działanie artystyczne, które związane jest z przeczytaną książką.

Na warsztatach w grudniu…

… pofilozofujemy, czyli porozmawiamy o życiu. Czy zastanawialiście się kiedyś, po co istnieje człowiek? Dlaczego żyjemy? Dlaczego umieramy? Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi? I dlaczego czasem życie wydaje się takie trudne? I czy w ogóle da się odpowiedzieć na te pytania? A może odpowiedzi jest wiele? W książce „Życie, co to takiego?” Oscar Brenifier podsunie nam kilka możliwych odpowiedzi, ale od razu do każdej z nich zada kolejne pytania i to będzie wyzwanie dla nas! Komiksowe rysunki Jérôme’a Ruilliera rozbawią nas do łez, ale też dadzą wiele do myślenia. Zapraszamy.

Warsztaty dla dzieci w wieku 4 – 12 lat.

Projekt ten realizowany jest przy wsparciu Miasta Poznania.

Projekt realizuje: Fundacja Mały Dom Kultury

Partner projektu: Wydawnictwo Zakamarki.

Patroni Medialni: Miasto Dzieci, Czas Dzieci, IKS, Dzieci Poznań, Kultura Poznań, Ryms,

Qlturka, Radio Afera.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.

Rezerwacja pod nr tel. 696-310-592 lub mailowo: julia@fundacjamdk.pl