2012-09-16

AKADEMIA MAŁEGO DOMU KULTURY

KARTONOWE DOMKI

Kartonowe domki to doskonała zabawa dla dzieci w stwarzanie własnej przestrzeni do własnych, zupełnie dowolnych celów. Każde dziecko dostanie na warsztatach swój domek, który będzie mógł się stać na przykład domkiem dla lalek lub kosmitów, regałem na ulubione zabawki,  albo po prostu kolejnym miejscem do rozwijania artystycznych talentów.

W oryginale domek ma biały dach i białe boki, można go więc dowolnie po swojemu udekorować - pomalować farbami lub pisakami, ponaklejać kawałki tkanin, gazet... pełna swoboda działania. Przede wszystkim jednak jest nasz domek doskonałą okazją do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych.

Wykonany został z 5-warstwowej twardej tektury falistej, nie ma ostrych krawędzi, jest więc wytrzymały i bezpieczny dla dzieci.

Warsztaty poprowadzi Joanna Lorenz (www.kartooni.pl).

Zapraszamy serdecznie.

Warsztaty dla dzieci w wieku 3-12 lat (młodsze dzieci zapraszamy z rodzicami)

Cena warsztatów: 25zł/osobę plus 40zł/domek

Liczba miejsc ograniczona.

Rezerwacja pod nr tel. 696-310-592 lub mailowo: julia@fundacjamdk.pl

Zapisy do 14 września

(dla spóźnialskich wejście przez Klub Dragon).