2013-02-17

ZAKAMARKI MAŁEGO DOMU KULTURY – WARSZTATY DLA DZIECI I RODZICÓW

Zakamarki Małego Domu Kultury to spotkanie z książką, które może się skończyć w zupełnie innym czasie i przestrzeni. Chcemy, żeby książka inspirowała do odkrywania, tworzenia, eksperymentowania. Zdarzyć może się wszystko.

Na warsztatach lutowych…

… do działania będzie inspirowała nas książka z nowej Zakamarkowej serii, czyli „Nieźle to sobie wymyśliłeś, Albercie” Gunilli Bergström. Głównego bohatera – Alberta, mimo że nie rusza się o krok za próg swojego domu, spotykają niezwykłe przygody. Nam podczas warsztatów też pewnie przytrafi się coś niesamowitego. Zapraszamy!

Warsztaty dla dzieci w wieku 4-8 lat.

(dla spóźnialskich wejście przez Klub Dragon).

Wstęp: 15zł/dziecko.

Liczba miejsc ograniczona.

Rezerwacja pod nr tel. 696-310-592 lub mailowo: julia@fundacjamdk.pl

Jak zwykle na warsztatach będzie możliwość zakupienia książek Wydawnictwa Zakamarki w promocyjnej cenie.

Projekt realizuje: Fundacja Mały Dom Kultury.

Partner projektu: Wydawnictwo Zakamarki.

Patroni Medialni: Miasto Dzieci, Czas Dzieci, IKS, Dzieci Poznań, Kultura Poznań, Ryms, Qlturka, Radio Afera.

(warsztaty trwają około 1,5 godziny)