2014-12-09

Premiera słuchowiska

Premiera słuchowiska "Rewolucja w restauracji"

Zapraszamy serdecznie na premierę słuchowiska „Rewolucja w restauracji”. Słuchowisko jest wynikiem pracy warsztatowej w ramach projektu DZIWNOŚĆ W NAS I DOOKOŁA, w którym udział brali wychowankowie Ośrodka Dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Owińskach.
W Owińskach pod Poznaniem pojawia się bardzo ważny i trochę dziwny gość z przeszłości, w związków z czym naszych bohaterów spotykają niecodziennie przygody. Dzień toczy się w nieprzewidywalny sposób, ale okazuje się, że tak w Owińskach po prostu jest i nikogo tu nic nie dziwi, bo każdy dzień jest wielkim wydarzeniem.

Po premierze słuchowisko będzie też dostępne na stronie projektu: www.dziwnoscwnasidookola.pl

Warsztaty teatralne: Julia Szmyt i Marianna Piskorz.
Scenariusz: Marta Jagniewska
Reżyseria: Julia Szmyt
Realizacja dźwięku, montaż, postprodukcja oraz warsztaty pracy z dźwiękiem: Marcin Lenarczyk

Sala Pod Zegarem CK Zamek w Poznaniu