2015-10-17

Liudas Mockūnas - saksofon
Christian Meaas Svendsen - kontrabas
Håkon Berre - perkusja

Liudas Mockūnas (LIT) – multiinstrumentalista, absolwent Litewskiej Akademii Muzyki i Teatru oraz Rhythmic Music Conservatory w Kopenhadze. Jest członkiem Copenhagen Art Ensemble, współpracował z Piere Dørge, Andrew Hill, Mikko Innanen, Mats Gustafsson, Burry Guy, Raymond Strid, Frank Gratkowski, Vladimir Chekasin and Jaak Sooaar. Wykłada w Lithuanian Music and Theatre Academy, jest jednym z założycieli Lithuanian Jazz Federation. Prowadzi również swoją własną wytwórnię, która specjalizuje się w wydawnictwach muzyki improwizowanej.

Christian Meaas Svendsen (NO) - urodził się w Kongsberg w Norwegii. Zycięzca norweskiego JazzIntro w 2012 roku. Współpracuje z wieloma grupami m.in. Paal
Nilssen-Love Large Unit, Ayumi Tanaka Trio, Momentum oraz Aksiom

Håkon Berre (NO) - jest jednym z najciekawszych perkusistów duńskiej muzyki improwizowanej młodego pokolenia. Współpracował z takimi muzykami jak: Peter Brötzmann, Phil Minton, Axel Dörner, Kasper Tranberg, John Tchicai, Mikko Innanen, Tobias Delius,Hilmar Jensson i Fred Lonberg-Holm.