2016-03-10

literuFKA

Fundacja Kultury Akademickiej zaprasza na trzecią edycję cyklu literackiego „literuFKA”. Tym razem to osiem spotkań z poezją, prozą i muzyką. Osiem niepowtarzalnych okazji do poznania autorów, których dobraliśmy według subiektywnego klucza. Bez wykładów i wymądrzania się. Posłuchamy z nogą na nogę, po turecku, a może i na leżąco. Będziemy literaturę smakować, krytykować i drzeć. Jeśli będzie trzeba, wejdziemy na ostatnie piętro i wyrzucimy ją przez okno. A po każdym spotkaniu odbędzie się slam poetycki.
————————–
Rozkład jazdy literuFKA:
11.02 – Ilona Witkowska
17.02 – Jakub Sajkowski
26.02 – Marcin Zegadło
10.03 – Jakobe Mansztajn
31.03 – Adam Kaczanowski
7.04 – Szczepan Kopyt
28.04 – Marcin Orlik
5.05 – Natalia Malek
————————–
Wszystko odbędzie się w Małym Domu Kultury, w klubie Dragon. Wstęp wolny, jak to się ładnie mówi.

www.fundacja-fka.pl
www.facebook.com/KLUB.DRAGON.POZNAN

Współorganizatorzy: Klub Dragon, Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.