2016-04-02

Baasch

Klub Dragon (MDK)

godzina: 20:00

bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu)
Bilety online: https://www.biletomat.pl/koncerty/baasch-3572/

w ramach All in Poznań

Baasch - jego najnowszy album “Corridors”, który ukazał się 2 marca 2015 roku pod szyldem wytwórni NEXTPOP, stojącej za sukcesami artystów takich jak BOKKA, Fismoll i Kari zbiera bardzo dobre recenzje. Chociaż jest to pierwszy długogrający album artysty, Baasch ma za sobą ciekawą przeszłość jako ceniony producent, wokalista i kompozytor. Jego debiutancka EPka “Simple Dark & Romantic Songs” wywołała spore zamieszanie na scenie elektronicznej, a międzynarodowe uznanie zyskał jako oryginalny twórca muzyki filmowej, komponując ścieżkę dźwiękową do wielokrotnie nagradzanego filmu Tomasza Wasilewskiego „Płynące wieżowce”. Występował na scenach wielu cenionych festiwali, m.in. Tauron Nowa Muzyka, Open’er i Free Form Festival. Z materiałem z najnowszej płyty mogliśmy zobaczyć go m.in. Orange Warsaw Festival, Audioriver i Soundrive.