2016-11-27

Kraina zmysłów

Pokaz pracy warsztatowej dzieci z zespołem Downa.

27 listopada 2016, g. 12.00, Mały Dom Kultury, ul. Zamkowa 3/4, Poznań

„KRAINA ZMYSŁÓW”, reż. Marta Pautrzak, Dorota Gaul, Kacper Lipiński, skrzypce: Kasia Klebba, kostiumy i scenografia: Gosia Ciernioch i Bartek Szkudlarek

Jak widzimy, słyszymy, czujemy świat? Jak pachnie, smakuje rzeczywistość, którą tworzymy? Co sprawia nam radość? W spektaklu każdy buduje własną, niepowtarzalną mapę zmysłów. Mali aktorzy zostaną wybudzeni z głębokiego snu i wyruszą w odległą podróż pełną wrażeń i niespodzianek czekających na każdym kroku.

Uczestnicy warsztatów/aktorzy w spektaklu: Agata, Ania, Jacek, Jagoda, Julianna, Magda, Matylda, Melissa, Miłosz, Natalia, Kacper, Zuzanna.

Spektakl jest efektem warsztatów interdyscyplinarnych dla dzieci z zespołem Downa i ich rodzeństwa.

W ramach projektu „Performanse wspólne”

Kuratorki: Agata Podemska / Paulina Skorupska

Organizator: Fundacja Mały Dom Kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Poznania.