2017-10-12

literuFKA

12.10, g.20.00

Klub Dragon/Mały Dom Kultury

Fundacja KulturAkcja zaprasza na cykl literacki literuFKA, czyli pięć przepysznych spotkań z poezją. Pięć niepowtarzalnych okazji do rozmowy z najciekawszymi współczesnymi polskimi poetami. Bez wykładu i bez wymądrzania się. Posłuchamy, porozmawiamy i pokłócimy się o literaturę. Będziemy leżeć na ziemi, siedzieć po turecku i podpierać ściany. A po wszystkim, zapraszamy do udziału w slamie poetyckim. Do zobaczenia w poznańskim Klubie Dragon.

_____________

Agnieszka Wolny-Hamkało – autorka dwóch powieści („41 utonięć”, „Zaćmienie”), dziewięciu tomów wierszy, szkiców („Inicjał z offu”), kilku książek dla dzieci i dramatów (m.in. „Dzień dobry wszyscy umrzemy”). Ostatnio wydała książkę „Nikt nas nie upomni”, tomik poetycki "Panama smile" (WBPiCAK). Mieszka we Wrocławiu.
prowadzenie: Agnieszka Budnik

cykl literuFKA: