2013-06-02

AKADEMIA MAŁEGO DOMU KULTURY

PRZEWIŃ / NAGRAJ / COFNIJ / POSŁUCHAJ

Kaseta magnetofonowa, magnetofon, echo taśmowe to urządzenia, których być może współczesne dzieci w ogóle nie widziały, a nawet jeśli widziały to mogą być dla nich zupełnie zaskakujące. Przede wszystkim dlatego, że w odróżnieniu od nośników dźwięku cyfrowego, ten „magnetofonowy” jest namacalny, materialny i można się nim bawić w sposób, który dzieci uwielbiają, czyli poprzez dotyk, badanie rękami. Co jest wspaniałe takich dźwięków można słuchać, ale także w bardzo prosty sposób nagrywać, przyspieszać, spowalniać, wysłuchiwać od tyłu – wystarczy obsługa kilku, zazwyczaj dużych przycisków. Do takiej właśnie zabawy zapraszamy na warsztatach czerwcowych.

Warsztaty dla osób w wieku 5 –12 lat

Cena warsztatów: 25zł/dziecko
Liczba miejsc ograniczona

Rezerwacja pod nr tel. 696-310-592 lub mailowo: julia@fundacjamdk.pl